Индија Стил Сјајна Сина Акрилик Ѓердан
Новак - 11 %

Индија Стил Сјајна Сина Акрилик Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 639.84
DEN 569.00
Достапност:

Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума во инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата , не треба да се чека
4.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица ,прстени
Материјал :
1.Во текот на цел
ние ќе испратиме потврди примерок и испорака примерок за вас
ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас
4.Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3.Пред да ја добиете вашата цел ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас ,10 дена пред да завршиме со цел ,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.Нашата компанија има голем број на самото место инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по плаќање
2.Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 4 причини за вас да се избере нас :
1.Испраќање на потврди примерок за вас , да зборува за време на испорака
5. Ако имате било какви прашања ве молиме падна слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди оди od услуга и adivse повеќе понатамошни информации на Индија Стил Сјајна Сина Акрилик Ѓердан Освен Индија Стил Сјајна Сина Акрилик Ѓердан ние се уште имаат други модни накит со добар квалитет и неверојатен дизајн.Ако ви треба некој,контактирајте со нас ,или можете да ни кажете како да го промените тоа
3.Нашата компанија се наоѓа во Qingdao Кина
Тоа е околу 10 mintues да Лиу Тинг аеродром.Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001
кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите вашиот примерок за нас
2.Цел ќе биде завршен во времето, и испрати како цел потребни
2.Ве молиме да ја плати однапред депозит откако ќе го стави на ред со нас
4.
Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на време
Како да се цел?
1.Плаќање : T/T
5.Зборуваме за цена и рок на плаќање
3.
Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки ,белегзија,hairpin прстен и така натаму.
За оваа Индија Стил Сјајна Сина Акрилик Ѓердан ние не треба некои производи во пописот и ние можеме да брод брзо.Испраќање на нарачката до нас
Услугата ние снабдување :
1.
Во процесот на производство :
1.Ние имаме сопствено производство фабриката
ние може да се строго контрола на производството квалитет и цена
3.Бакар,челик и други легури е во ред,
2.Ако нашите инвентар не може да се сретнат вашата нарачка количина
Можете да нарачате до нас
3.Пред цел
ние ќе испрати нов дизајн за вас
2.По ред :
Ако производната имаат било каков проблем што може да reture нив за нас ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.Брод и воздухот се во ред
4.

За производот

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Сина
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
1-4CM
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Змија Синџир
Должина:
20-80CM
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00512
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Индија стил сјајна сина акрилик ѓердан
Оригиналното Место:
Кина
Боја:
Како сакате
Пакување:
Како сакате
Стил:
накит стил
Moerdel број:
N00512
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
ФОБ порт:
Qingdao

Избор на клиент