10 компјутери/многу 70*24*88mm алуминиумска кутија за електронски projet 6063-T5 рачни електронски уред случај мали GPS tracker се префрлите случај
Новак - 28 %

10 компјутери/многу 70*24*88mm алуминиумска кутија за електронски projet 6063-T5 рачни електронски уред случај мали GPS tracker

Достапно за нарачка
DEN 2592.00
DEN 1866.00
Достапност:


Опис на производот :
1, Itmes : Алуминиумска кутија
2, боја : црна Песок
3, големина : 70x24x88mm
4, Материјал : алуминиум
5, Тежина : 100g
производ карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија . 2 , со предни и задни панели, со појавување на scrws. Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на куќиште. BHA9131 :

За производот

боја:
Песок црна
Бренд Име:
барел
Број На Модел На:
BHA9131
Име:
алуминиум делница кутија
Материјал:
6063 алуминиум
боја:
Песок црна
Надворешни Димензии:
70*24*88mm
Способност :
ОЕМ Сопствена фабрика Нарачана
Тип :
Алуминиум електроника проектот кутија
Примена:
Електронски & Инструмент Куќишта
страна плоча:
Станот
додаток:
2 парчиња рамна плоча + појавување на завртки

Избор на клиент