Оригиналниот Печати ја Главата QY6-0062 глава за печатење Компатибилен За Canon iP7500 iP7600 MP950 MP960 MP970 Печатач Глава

Оригиналниот Печати ја Главата QY6-0062 глава за печатење Компатибилен За Canon iP7500 iP7600 MP950 MP960 MP970 Печатач Глава

Достапно за нарачка
DEN 2328.00
Достапност:

Оригиналниот Печати ја Главата QY6-0062 глава за печатење Компатибилен за Canon i P7500 i P7600 MP950 MP960 MP970 Печатач Глава
Пакување : Неутрален или оригиналниот
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

За производот

Број На Модел На:
QY6-0062
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други
Објектот:
Печати ја главата глава за печатење Печатач глава
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот реновирана
Одговараат На Печатач :
За iP7500 iP7600 MP950 MP960 MP970

Избор на клиент