YANRUO Врвот 2201TH Срцето Rhinestones AB да се Шие На Strass Камења Кристално Стакло Rhinestones Камења За Облека 10 12 14 16 18 20 mm
Новак - 19 %

YANRUO Врвот 2201TH Срцето Rhinestones AB да се Шие На Strass Камења Кристално Стакло Rhinestones Камења За Облека 10 12 14 16

Достапно за нарачка
DEN 575.04
DEN 466.00
Достапност:


За производот

боја:
10мм 45Pcs, 12mm 28Pcs, 14mm 28Pcs, 16mm 24Pcs, 18mm 18Pcs, 20mm 15Pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Срцето
Број На Модел На:
стакло rhinestones
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
AB
Rhinestons да се Шие на Користи Како:
Чевли Додатоци,Облека, Декорација,Облека, Додатоци
Обликот:
Срцето Љубов Rhinestones
Technic :
Да се шие на Полиран Позлата
Повод:
Вечер партија Свадба Фустани Маска Скејтборд
Дупки:
Две Дупки за шиење Ткаенина
Број На Модел На:
Срце За Шиење Кристално
Големина:
10mm 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm

Избор на клиент