Чиста Gentlewoman Сјајна Злато Розова Боја Смола Ѓердан
Новак - 11 %

Чиста Gentlewoman Сјајна Злато Розова Боја Смола Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 255.84
DEN 228.00
Достапност:

Ве молиме да ја плати однапред депозит откако ќе го стави на ред со нас
4. Ако имате било какви прашања ве молиме падна слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди оди od услуга и adivse повеќе понатамошни информации на Чиста Gentlewoman Сјајна Злато Розова Смола Ѓердан Освен Чиста Gentlewoman Сјајна Злато Розова Смола Ѓердан ние се уште имаат други модни накит со добар квалитет и неверојатен дизајн.Испраќање на потврди примерок за вас , да зборува за време на испорака
5.По ред :
Ако производната имаат било каков проблем што може да reture нив за нас ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.Во текот на цел
ние ќе испратиме потврди примерок и испорака примерок за вас
ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас
4.Ако ви треба некој,контактирајте со нас ,или можете да ни кажете како да го промените тоа
3.
Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на време
Како да се цел?
1.Пред да ја добиете вашата цел ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас ,10 дена пред да завршиме со цел ,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица ,прстени
Материјал :
1.

За производот

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Пинк
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
1-4CM
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00506
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Чиста gentlewoman сјајна злато розова смола ѓердан
Оригиналното Место:
Кина
Боја:
Како сакате
Пакување:
Како сакате
Стил:
накит стил
Moerdel број:
N00506
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
ФОБ порт:
Qingdao

Избор на клиент