CNC Мотоцикл Рамка Несреќа Подлога Silder Паѓа Заштитник Guard За ЈАМАХА YZF600 YZF-R6 YZF R6 2008-2012 2008 2009 2010 2012
Новак - 14 %

CNC Мотоцикл Рамка Несреќа Подлога Silder Паѓа Заштитник Guard За ЈАМАХА YZF600 YZF-R6 YZF R6 2008-2012 2008 2009 2010 2012

Достапно за нарачка
DEN 1920.00
DEN 1651.00
Достапност:


Рамка Несреќа Подлога
100% Сосема Нов .
Материјал : Алуминиум И ABS Пластика Елоксирани бои за да се спречи од оксидирачки и scratche Висок Квалитет на Изградба Уриваат Подлога Заштитник Рамка Лизгачот Продаваат Со Завртки Како Слика инструкции за Инсталација Не се вклучени.
Лесно Да Се Инсталира
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Одговара За ЈАМАХА : YZF-R6 2008-2012
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

За производот

боја:
злато, портокал, сребрена, црвена, сина, зелена, црна, титаниум
Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
414-1
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Висина:
11cm
Објектот Тежина:
0.85kg
Тип На Објект:
Паѓа Заштита

Избор на клиент