ТВ светилка XL-2100 XL2100 за Sony KF-42WE610 KF-42WE620 KF-50SX300 KF-50W610 KF-50WE610 KF-60SX300K KF-WS60A1/5 компатибилен светилка

ТВ светилка XL-2100 XL2100 за Sony KF-42WE610 KF-42WE620 KF-50SX300 KF-50W610 KF-50WE610 KF-60SX300K KF-WS60A1/5 компатибилен

Достапно за нарачка
DEN 1104.00
Достапност:


светилка модел : XL-2100
моќност : UHP 100-120 W
светилка големина : 65*70
работа со : Sony KDF-42 WE655/ KDF-50 WE655/
KDF-60 XBR950/ KDF-70 XBR950/ KF-42 SX300/
KF-42 SX300 U/ KF-42 W201 A/ KF-42 WE610/
KF-42 WE620/KF-50 SX300/ KF-50 W610/
KF-50 WE610/KF-50 WE620/ KF-60 SX300/
KF-60 WE610/KF-WE42/ KF-WE42 S1/
KF-WE50 KF-60 SX300 K KF-WS60 A1/5
животен век : 2000hrs
гаранција : 90d
MOQ : 1 компјутер
цена за компатибилен светилка како фотографии, направени од страна на нашиот co., Starlight бренд.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

За производот

Број На Модел На:
KF-42WE610

Избор на клиент