Нови 12 Volt Батеријата Терминал Clip-за Пури запалка приклучок за Моќ Приклучок Адаптер Приклучок Автомобил Прошетки Ван За Кампување Бесплатен Превозот
Новак - 18 %

Нови 12 Volt Батеријата Терминал Clip-за Пури запалка приклучок за Моќ Приклучок Адаптер Приклучок Автомобил Прошетки Ван За

Достапно за нарачка
DEN 123.36
DEN 101.00
Достапност:


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Црвено Клипови на Позитивниот Терминал Црна до Негативни
Идеален за Camper Комбиња, Автомобили, Бродови или Одмор Батерии
Многу едноставно да се вклопи
Стеги Директно да батеријата идеален за било кој уред кој треба 12v Цигара Приклучок
Ова е адаптер Кабел кој ги поврзува директно до 12 Volt DC батерии со запалка приклучок на другиот крај.
Тоа ви овозможува да се заобиколат запалка приклучок за приклучоци и да се поврзете директно до батеријата.
Спецификации :
Боја : Црно-црвена
Кабел Должина : 40cm
Пакет се вклучени :
1 * Автомобил Батеријата Терминал Clip-за запалка приклучок за Напојување 12 V Приклучок Адаптер Кампување

За производот

Тип На Објект:
запалка приклучок за
Материјал Тип:
Високо Квалитетен материјал
Име На Модел:
Автомобил Батеријата Терминал Clip-за запалка приклучок за
Објектот Должина:
13.5cm
Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
4cm
Бренд Име:
HSC
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Ширина:
12cm
Специјални Функции:
Автомобил Батеријата Терминал Clip-за запалка приклучок за

Избор на клиент