10PCS Антички Етикета Рамка за Држачот на Кабинетот Фиока Вратата Ознака Повлекува Справи со Фиока Кутија Случај Шкафот Столар Употреба Рамка се Повлече
Новак - 12 %

10PCS Антички Етикета Рамка за Држачот на Кабинетот Фиока Вратата Ознака Повлекува Справи со Фиока Кутија Случај Шкафот Столар

Достапно за нарачка
DEN 912.00
DEN 803.00
Достапност:

10 PCS Антички Етикета Рамка за Држачот на Кабинетот Фиока Вратата Ознака Повлекува Справи со Фиока Кутија Случај Шкафот Столар Употреба Рамка се Повлече
Карактеристики : Ретро стил се повлече справи и ознака носителот комбинација може да се користи на office управување со фиоки, аптека, кутија за Накит, итн. Лесно да се инсталира и издржливи во употреба Големина : 82*40 MM Материјал : Цинк легура Слики : Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Име на производ:
Етикета повлекува
Големина:
82*40MM
Додатоци:
завртки се вклучени

Избор на клиент