E-Блум Длабоко V Секси Флорални Чипка Push Up Градник Поставите Појавување На Транспарентен Panty Долна Облека До Тенки Под Дебели Медиум Првенство Долна Облека Сет
Новак - 20 %

E-Блум Длабоко V Секси Флорални Чипка Push Up Градник Поставите Појавување На Транспарентен Panty Долна Облека До Тенки Под Дебели

Достапно за нарачка
DEN 571.20
DEN 457.00
Достапност:


Како да ја изберете големината на вашиот градници? Како да се comfirm големината? Чекор 1 : Мерка градите турнеја. 1.Горниот Биста Дебелина : Круг на plumpest дел на градите со мерење лента. 2.Под Биста Дебелина : Круг на долниот дел на градите со мерење лента.
Горниот Биста Дебелина
Под Биста Дебелина
Градници Големина и Мерење ве Молиме обрнете внимание на следново големина информации пред да се одржи на наредби.
Меѓународни Големина
/Велика БРИТАНИЈА Големина Под Биста Дебелина на Горниот Биста Дебелина cm инчен cm инчен 70 A/32 A 67.5~72.5 26.6~28.5 80 31.5 70 B/32 B 82.5 32.5 70 C/32 C 85 33.5 70 D/32 D 87.5 34.4 75 A/34 A 72.5~77.5 28.5~30.5 85 33.5 75 B/34 B 87.5 34.4 75 C/34 C 90 35.4 75 D/34 D 92.5 36.4 80 A/36 A 77.5~82.5 30.5~32.5 90 35.4 80 B/36 B 92.5 36.4 80 C/36 C 95 37.4 80 D/36 D 97.5 38.4
Меѓународни Големина
/Велика БРИТАНИЈА Големина Под Биста Дебелина на Горниот Биста Дебелина cm инчен cm инчен 85 A/38 A 82.5~87.5 32.5~34.4 95 37.4 85 B/38 B 97.5 38.4 85 C/38 C 100 39.4 85 D/38 D 102.5 40.4 90 A/40 A 87.5~92.5 34.4~36.4 100 39.2 90 B/40 B 102.5 40.3 90 C/40 C 105 41.3 90 D/40 D 107.5 42.3 95НА/42 A 92.5~97.5 36.4~38.4 105 41.3 95 B/42 B 107.5 42.3 95 C/42 C 110 43.3 95 D/42 D 112.5 44.3
Големина на табела на Гаќи
Големина(cm) M L XL XLL Половината 26 28 30 32 Должина 18 18.5 19.5 19 Crotch 8 9 8.5 9.5 Хип 28 30 32 34 Совети : постојат некои еластичноста на оние гаќи.
Градници И Кратко Натпревар ing Табела Градници Големина Кратко Големина 65 AB(30 AB)~70 AB(32 AB) S 70 C(32 C)~75 ABC(ABC) M 80 ABC(36 ABC) L 85 BCD(38 BCD) XL 90 BCD(40 BCD)~95 BCD(42 BCD) XLL

За производот

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 75A, 75B, 75C, 80A, 80B, 80C, 85B, 85C
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Бренд Име:
dnuxlou
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Број На Модел На:
A01W06I06BS01-030
Затворање Тип:
Назад Затворање,Забавува Кука-и-око
Материјал:
Памук,Spandex
Декорација:
Чипка
Стил:
Секси
Градник Стил:
Им Помогнам На
Поддршка Тип:
Underwire
Шаблон Тип:
Флорални
Тип на чаша:
Медиум

Избор на клиент