Нови Дрвени Бебе Играчка Montessori Математика Наставни Средства 4 Кутија Боја Beaded Змија Игра Почетокот На Образовни Играчка На Бебето Подароци
Новак - 5 %

Нови Дрвени Бебе Играчка Montessori Математика Наставни Средства 4 Кутија Боја Beaded Змија Игра Почетокот На Образовни Играчка

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
DEN 1596.00
Достапност:

Нови Дрвени Бебе Играчка Montessori Математика Наставни Средства 4 Кутија Боја Beaded Змија Игра Почетокот на Образовни Играчка на Бебето Подароци Mateial е дрво ,метал и пластика Големина се види на сликата на телесната тежина е за 0,6 kg Стандард е GB6675-2003 за Да развие детето визуелна перцепција на три димензионални модели. Индиректно, да се подготват детето за понатамошна работа по Математика

За производот

Карактеристики:
Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Б12
Материјал:
Дрво
Предупредување:
Мали Делови
Материјал:
дрво ,метал и пластика
Големина:
See the picture
Тежина:
1kg
Стандард:
GB6675-2003 година

Избор на клиент