Метал Mesh Ткаенини Метален metalic Метал Sequin Sequined Плоштадот Ткаенина Завеса Квадратен ЗЛАТЕН СРЕБРО ЦРНА бесплатен превозот 24X20cm
Новак - 6 %

Метал Mesh Ткаенини Метален metalic Метал Sequin Sequined Плоштадот Ткаенина Завеса Квадратен ЗЛАТЕН СРЕБРО ЦРНА бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 425.76
DEN 400.00
Достапност:


Метал Mesh Ткаенини Метален текстил, Метал Sequin Sequined Ткаенина Завеса Плоштадот 24cm x 20cm ЗЛАТНИ СРЕБРЕНИ ЦРНА бесплатен превозот
Стил - FABMENTAL-003
Содржина - Алуминиум
Големина – 24cm x 20cm (meature по прошири, намали со рака, tolearance 1cm)
Плоштад Димензија - 3ММ
Боја - Златен / Сребрена / Црна (за избор)

За производот

боја:
Злато, Сребрена, Црна
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Техника:
Nonwoven
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Стил:
Крстот
Плетени Тип:
линк
Материјал:
Алуминиум
Тип:
линк
Шема:
линк

Избор на клиент