1:32 Тесла MODELX90 деца играчки Автомобил модел Ограничена продажба Повлече Назад Музички Трепка Декорација Деца како подарок

1:32 Тесла MODELX90 деца играчки Автомобил модел Ограничена продажба Повлече Назад Музички Трепка Декорација Деца како подарок

Достапно за нарачка
DEN 764.64
Достапност:


Карактеристики : Diecast,Модел
Возраст Опсег : > 3 години
Скала : 1 : 32
Материјал : Метал
Тип : Автомобил
Предупредување : никој

За производот

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Електронски,Модел,Трепка,Мини
Број На Модел На:
878789
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Предупредување:
Никој

Избор на клиент