Есен Девојка Leggings Дебели Топло Панталони 2-7 Години Бебе Девојки Цртан Филм Зајакот Панталони Leggings Божиќ Деца Зимски Панталони Топла
Новак - 18 %

Есен Девојка Leggings Дебели Топло Панталони 2-7 Години Бебе Девојки Цртан Филм Зајакот Панталони Leggings Божиќ Деца Зимски

Достапно за нарачка
DEN 220.32
DEN 180.00
Достапност:


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! ^-^
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Мека и пријатна
Материјал : 90%Памук + 10% Акрил
Должина : 63cm-68cm (ве Молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување, бидејќи е еластична ткаенина)
Ве молиме овозможи 1-3 CM грешка во мерењето
Боја : Како На Сликата Шоу
големина на Возраст Должина
100 1-2 T 52cm/20.47"
110 2-3 T 56cm/22.04"
120 3-4 T 62cm/24.4"
130 4-5 T 66cm/25.98"
140 5-6 T 71cm/27.95"
Пакување Содржина :
1x Footless Leggings

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Appliques,Цвеќиња,Шема,Spliced
Одговара Тип:
Лабава
Панталона Стил:
Крстот-панталони
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Девојки
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук,Полиестер
Тип На Објект:
Целосна Должина
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
деца панталони
Бренд Име:
Kacakid

Избор на клиент