T0002 рачно изработени фармерки ознаки печатени 50pcs облека ознаки DIY декоративни додатоци
Новак - 15 %

T0002 рачно изработени фармерки ознаки печатени 50pcs облека ознаки DIY декоративни додатоци

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 204.00
Достапност:


Главната Вовед
Дупка : 4mm
Дебелина : 0.4 mm
големината можеби малку различни,ве молиме да се разбере.
може да го прилагодите ако повеќе од 10000pcs.
@Слики се од сите реални објекти за боја и форма.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот од Express.
@Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

За производот

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Бренд Име:
ZOTFEL
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
T0002
Техника:
Печатени

Избор на клиент