1PCS Канцеларија Пластични Школка 4X Рачни LED Светло Осветлени Зголемувачот 65mm Кол Леќа

1PCS Канцеларија Пластични Школка 4X Рачни LED Светло Осветлени Зголемувачот 65mm Кол Леќа

Достапно за нарачка
DEN 623.52
Достапност:

1 PCS Канцеларија Пластични Школка 4 X Рачни LED Светло Осветлени Зголемувачот 65mm Кол Леќа Секој обид за 1 buc!!!! Име на производ Зголемувачот Главната Боја Бела, Црна, Јасно Леќа Дијаметар 65mm Зголемена Моќ 4 X Пакет Содржина 1 x Зголемувачот Батеријата Производ Нема Моќ од 3 х 1.5 V AAA Батерии (не се вклучени) Материјал Пластика, Стакло Вкупната Големина 16 x 7.2 x 2.6 cm (L*W*T) Главата Големина 7.2 x x 6.5 1.6 см (Надворешниот D*Внатрешна D*T) се Справи со Големина 9 x 3.2 x 2.6 cm (L*W*T)

За производот

Број На Модел На:
4X
Бренд Име:
oze19921102

Избор на клиент