SUNYIK 1Lot (10Pc) Аметист/Carnelian/Ахат Овална Камен Cabochons,Flatback Полу-скапоцени КАБИНАТА за Изработка на Накит,13x18x5mm

SUNYIK 1Lot (10Pc) Аметист/Carnelian/Ахат Овална Камен Cabochons,Flatback Полу-скапоцени КАБИНАТА за Изработка на Накит,13x18x5mm

Достапно за нарачка
DEN 191.52
Достапност:

Тип : Овална Камен Cabochons,Flatback Полу-скапоцени КАБИНАТА за Накит Одлуки Големина Детали(Приближно) : 13x18x5mm Количина : 1 Lot (10 Pc) Тежина(Приближно) : 1.5-2.5 Грам/Pc Состојба : Нова ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
J
Материјал:
Камен
Објектот Висина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
Не Ударна Дупка
Објектот Должина:
1.8cm
Објектот Ширина:
1.3cm
Големина Детали(Приближно):
13x18x5mm
Количина:
1Lot (10Pc)
Тежина(Приближно):
1.5-2.5 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Избор на клиент