Смешни Диносаурус фондан декорација * овошје и зеленчук машина колачиња мувла 3pcs/set
Новак - 15 %

Смешни Диносаурус фондан декорација * овошје и зеленчук машина колачиња мувла 3pcs/set

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 326.00
Достапност:


Име на производ : Смешни Диносаурус фондан декорација * овошје и зеленчук машина колачиња мувла 3pcs/set
Материјал : увезени 430 нерѓосувачки челик, со дебелина од 0.25 mm. Тенка парична казна намалување, еднострано работ дизајн нема да се сече прст.
Големина : што е прикажано во слика

За производот

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
колаче мувла

Избор на клиент