Филтер за воздух за 2013 Mazda CX-9 3.7 L OEM:GY01-13-Z40A #SK665

Филтер за воздух за 2013 Mazda CX-9 3.7 L OEM:GY01-13-Z40A SK665

Достапно за нарачка
DEN 533.76
Достапност:


За производот

Бренд Име:
SAFIL
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Mazda Модел:
CX-9
Производителот Дел Број:
GY01-13-Z40A
Објектот Должина:
303
Објектот Ширина:
168
Објектот Висина:
43
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
филтер хартија
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Другиот Дел Број:
GY01-13-Z40A
Осветленост Дел Број:
GY01-13-Z40A
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg

Избор на клиент