ZTVitality Костим За Капење 2018 Нови Пристигнување Лубеницата Печати Бикини Жените Чипка Бикини Со Висок Појас Шупливи Надвор Секси Костими За Капење Жени
Новак - 61 %

ZTVitality Костим За Капење 2018 Нови Пристигнување Лубеницата Печати Бикини Жените Чипка Бикини Со Висок Појас Шупливи Надвор

Достапно за нарачка
DEN 1212.48
DEN 473.00
Достапност:


Добредојдовте во Мојата Продавница(Кликнете на за да најдете изненадување) :
@Купувачи : Доколку постои било каков проблем,ве молиме да се чувствуваат слободни
!

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Со Подлога:
Yes
Број На Модел На:
ZTV-Z
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
ZTVitality
Половината:
Висок Половината
Времето на пазарот:
2018
Потекло:
Кина
боја:
слика во боја
Големина:
S-XL

Избор на клиент