INKARENA 4 Шише Мастило Рефил Кит +Компатибилен Кертриџ Замена За HP655 deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 инк-џет Печатач
Новак - 20 %

INKARENA 4 Шише Мастило Рефил Кит +Компатибилен Кертриџ Замена За HP655 deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 инк-џет Печатач

Достапно за нарачка
DEN 1979.04
DEN 1583.00
Достапност:

4 Шише Мастило Рефил Кит +4 ПАРЧИЊА Инкџет Кертриџ Замена За HP655 deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 CZ109 AE CZ110 AE CZ111 AE CA112 AE
1.Опис На Производот
Во Пакетот се Вклучени како што е подолу :
1 PCS X Refillable Мастило кертриџ Замена за HP655 мастило кертриџ Црна Боја , Празен со ресетирање на чип
1 PCS X Refillable Мастило кертриџ Замена за HP655 мастило кертриџ Синозелена Боја , Празен со ресетирање на чип
1 PCS X Refillable Мастило кертриџ Замена за HP655 мастило кертриџ Магента Боја , Празен Со ресетирање на чип
1 PCS X Refillable Мастило кертриџ Замена за HP655 мастило кертриџ Жолта Боја , Празен со Ресетирање на чип
+
100 ML Шише X Замени за HP Боја мастило Црна Боја
100 ML Шише X Замени за HP Боја мастило Синозелена Боја
100 ML Шише X Замени за HP Боја мастило Магента Боја
100 ML Шише X Замени за HP Боја мастило Жолта Боја
4 Боја Празни со чип, Refillable кертриџ, може да се рефил мастило repeatly, спаси многу пари отколку оригинален кертриџ !
Замена За HP Inkjet Принтер листа како што е подолу
Замена за HP Deskjet Ink Advantage 3525 CZ275 C
Замена за HP Deskjet Ink Advantage 5525 e AIO CZ282 C
Замена за HP Deskjet Ink Advantage 4615 CZ283 C
Замена за HP Deskjet Ink Advantage 4625 CZ284 C
Замена за HP Deskjet Ink Advantage 6525 e-Сите-во-Едно CZ276 C
Compatibel за
Боја
Количина
Капацитет
За 655 Црна
1
20 ML
За 655
Синозелена
1
15 ml
За 655
Магента
1
15 ml
За 655
Жолта
1
15 ml Главниот За Европа, Блискиот Исток, Јужна Африка, Русија Земја ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме љубезно ве молиме да знаете, пред да ја купите, ве молиме проверете со вашиот оригинален кертриџ модел, тоа е за 655 Б.К C M Y кертриџ.
Бидејќи различни земја може да го користат истиот принтер, но се користат различни кертриџ број,
Па ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето кертриџ број !
2.Слика на Производот
3. На Производ Детали
4. Печати Тест Страница
5. Добар Пакет,Заштита Стоки и повеќе
6. Кој го Избра нас ?
7. Услуга На Клиентите

За производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Замена За HP 655 мастило
Бренд Име:
INKARENA
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Производи:
Замена За HP655 мастило кертриџ
боја:
црна цијан магента жолта
мастило за јачина на:
Празен
чип:
со автоматско ресетирање чип
Се Работи За Модел На Печатач:
Замена За HP Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 печатач
кертриџ број:
Замена За HP655 Б.К C Y M
Место на Потекло:
Кина
квалитет:
100% тест пред да се испрати
Пакет:
Добро Меур кеса + Кутија
За:
За HP inkjet принтер

Избор на клиент