Кина Мода Шарени Зелена Акрилик Обетки
Новак - 11 %

Кина Мода Шарени Зелена Акрилик Обетки

Достапно за нарачка
DEN 223.68
DEN 199.00
Достапност:

Ако ви треба некој,контактирајте со нас ,или можете да ни кажете како да го промените тоа
3.Зборуваме за цена и рок на плаќање
3.
Ако имате било какви прашања ве молиме падна слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди добар сервис и adivse повеќе понатамошни информации на Кина Мода Шарени Зелена Акрилик Обетки
Освен Кина Мода Шарени Зелена Акрилик Обетки ние се уште имаат други модни накит со добар квалитет и неверојатен дизајн.Ние сме биле во овој години, за многу години,
па ние може да го направи подобро што другите во иста цена
2.Цел ќе биде завршен во времето, и испрати како цел потребни
2.Ние имаме сопствено производство фабриката
ние може да се строго контрола на производството квалитет и цена
3.Пред да ја добиете вашата цел ќе најдете додатоци одговараат за вас
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас ,тогаш испрати на нив да ви
Ако ние се дојде на ред од вас ,10 дена пред да завршиме со цел ,
ние ќе ја пратите пратката примерок за вас.
За Кина Мода Шарени Зелена Акрилик Обетки ние не треба некои производи во пописот и ние можеме да брод брзо.Пред цел
ние ќе испрати нов дизајн за вас
2.Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 4 причини за вас да се избере нас :
1.
Ако производната нема проблем ,ние ќе заврши на нив на време
Како да се цел?
1.Плаќање : T/T
5.Бакар,челик и други легури е во ред,
2.Брод и воздухот се во ред
4.Ако нашите инвентар не може да се сретнат вашата нарачка количина
Можете да нарачате до нас
3.Ако цел потврди ,ние може да finishe цел на време.Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3.Нашата компанија има голем број на самото место инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по плаќање
2.
Ако вашата цел е morn од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки ,белегзија,hairpin прстен и така натаму.На позлата и материјал може да се направи со олово и никел и кадмиум слободни
Delivert&плаќање :
1.
Тука е најголемата производство на база на северна Кина
5.Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001
кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите вашиот примерок за нас
2.Испраќање на потврди примерок за вас , да зборува за време на испорака
5.Испраќање на нарачката до нас
Услугата ние снабдување :
1.
Драг Пријател :
Подолу е Кина Мода Шарени Зелена Акрилик Обетки и нашата компанија информации :
Производство
Кина Мода Шарени Зелена Акрилик Обетки
Материјал
Легура
Место на Потекло
Qingdao
Време на испорака
За 30 дена
Пакување
Како вашата потреба,
но, треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание
Имаме многу стилови на нови produciton во складирање
за овие производство можеме да го испрати во кратко време.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица ,прстени
Материјал :
1.Нашата компанија се наоѓа во Qingdao Кина
Тоа е околу 10 mintues да Лиу Тинг аеродром.Ве молиме да ја плати однапред депозит откако ќе го стави на ред со нас
4.Во текот на цел
ние ќе испратиме потврди примерок и испорака примерок за вас
ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас
4.
Во процесот на производство :
1.Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума во инвентар
ако вашата цел количество во нашата инвентар количина
ние можеме да брод веднаш по вашата исплата , не треба да се чека
4.По ред :
Ако производната имаат било каков проблем што може да reture нив, за да можете и вие ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.

За производот

Метална боја:
Earring
Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Жолта
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ed00344
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Кина мода шарени зелена акрилик обетки
Боја:
Како ваша желба
Пакување:
Како сакате
Материјал:
Акрилик
моден стил:
накит стил
ФОБ порт:
Qingdao
Оригиналното Место:
Кина
Пол:
жена

Избор на клиент