ЕУ Plug AC Конвертор Адаптер За DC 12V 5A Напојување Balancer Полнач за 5050/3528 LCD Монитори IMAX B6 & Лаптоп

ЕУ Plug AC Конвертор Адаптер За DC 12V 5A Напојување Balancer Полнач за 5050/3528 LCD Монитори IMAX B6 & Лаптоп

Достапно за нарачка
DEN 523.20
Достапност:


AC Напојување Адаптер Кабелот Кабелски Приклучок Може да биде универзално се користи со широк спектар на електронските уреди, вклучувајќи
лаптоп компјутери, ac адаптери, дигитални камери, camcorders, монитори, принтери, Директен ТВ и повеќе!
Faeture : 1.100% Сосема нов 100 V - 240 V AC да за dc Адаптер за Полнач 2.За 5050/3528 SMD LED Светло или LCD Монитор или видео надзор 3.Текст : 100 V-240 V 50/60 Hz 4.Излез : за dc 12 V 5 A 60 W 5.Од стави џек адаптер големина : 5.5 мм x 2.5-2.1 mm Компатибилен 6.На адаптери за Конектори внатрешноста на позитивниот (+) надвор негативниот (-) 7.Напојување со LED индикатор 8.Должина на кабел : За 110 CM Карактеристики : 1.100% Сосема Нов и висок квалитет. 2.Компатибилен со : лаптоп компјутери, ac адаптери, дигитални камери, camcorders, монитори, печатачи. 3.Интерфејс : ЕУ Стандарден Приклучок 4.1.Боја : Црна 5.Кабел должина : 1.2 m 6.Текст : 10 A 240 V AC 7.Практичноста и лесно да се користи за вашиот лаптоп компјутери.
Пакетот вклучува
1 X Адаптер за Напојување 1 X Напојување Адаптер Кабелот Кабелски Приклучок

За производот

Бренд Име:
uuustore
Материјал:
ЕВА
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Авионите
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Избор на клиент