Barrow G1/4 45 Степен Ротари Адаптер за Монтирање Конектор 360 Степен Ротација TWT45S-V1

Barrow G1/4 45 Степен Ротари Адаптер за Монтирање Конектор 360 Степен Ротација TWT45S-V1

Достапно за нарачка
DEN 287.52
Достапност:

За Barrow
BARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за вашите производи. Високо квалитетни суровини + professional животната средина слој. Исклучителна технологија на производство + целата произведуваат синџир контрола. Висока вредност производи + разумна цена на производот. Бидејќи фокусот, па професионалец.
Ние сме официјална авторизиран дилер, Ние ги обезбедува најдобри услуги и производи и сродните технички совети.
Карактеристика & Спецификации
Материјал : Месинг
Тема : G1/4
Карактеристики : слободен ротација на внатрешната нишка дел и лактите дел. Термин За Предмети 1.Бидејќи изборот на Интернет шопинг, да се задржи добрата комуникација за решавање на прашања кои можат да се појават и, ако е можно, ве молиме секогаш да се провери Али пораката.
2.Ако имате прашања или проблем во врска со производи или договор, ве молиме контактирајте со нас, ние се надеваме дека сите купувачот задоволство на нашите производи, Aliexpress не може да се откаже повратни информации, ако купувачот како лево лошо повратни информации без да комуницираат, немојте да ја купите во нашата продавница, ви Благодарам за вашата соработка 3.Објектот е боја се прикажани на вашиот монитор и вистинската боја не може да биде иста, ве молиме да се разбере
За Превозот 1. Ние не плаќаат царина, тоа е одговорност на купувачот, ако царина предизвикани купувачи да се вратат, ние не наплата на превозот надомест.
2.Се проценува дека за време на транспортот шоу на aliexpress за повикување само, никој не може да гарантира дека пакетот ќе пристигне во вашиот очекува време, ниту ние, ниту Aliexpress можат да го контролираат транспорт времето цена, па ние не нудиме за време На Испорака гаранции, но ние може да гарантира дека купувачот ќе биде во можност да се добие стоката или добие целосна наплата по транспорт проблем.
3.Ако е можно, ве молиме секогаш да се провери од страна на следење на број на парцели да се осигура дека пакети нема да се врати ако испораката неуспех.
4.Ако масовно купување, ве молиме контактирајте ме, јас ќе го избере повеќе разумни и економичен превоз пат кон вас.
5.Некои земји или региони не се во рамките на опсегот на нашите превоз за тргување безбедносни причини. Ве молиме контактирајте ме ако купувачот треба испратите објекти на овие земји. Дополнителни совети 1. Превозот на јужна америка преку експрес, како што се бразил/чиле, ве молиме понуда даночен број/Телефонскиот број/e-mail или превозот можеби се одложи или да ја паузирате. 2. Испрати пакет да русија преку SPSR потребите на купувачот e-mail или да предизвика одложување на превозот

За производот

Сечилото Боја:
Црна, Бела, Сребрена, Златна
Бренд Име:
BARROW
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
Никој
Број На Модел На:
TWT45S-V1
Тип:
вода за ладење

Избор на клиент