Cotten Лен Таи Чи Униформа Жена Везени Wushu Кунг Фу боречка Вештина Одговараат на таи Чи Перформанси Облека Кинески Stly

Cotten Лен Таи Чи Униформа Жена Везени Wushu Кунг Фу боречка Вештина Одговараат на таи Чи Перформанси Облека Кинески Stly

Достапно за нарачка
DEN 3835.20
Достапност:


1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)
2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги
3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.
4.ние сме вашиот приватен казанџии.
МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
Боречки Вештини
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
Лен,Памук
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Дише,Анти-Pilling
Број На Модел На:
8002

Избор на клиент