КРАЛИЦАТА КРУНА модел мода т кошула жените 2017 лето памук о-вратот женски Т-маица бренд облека streetwear врвот tee кошула femme
Новак - 9 %

КРАЛИЦАТА КРУНА модел мода т кошула жените 2017 лето памук о-вратот женски Т-маица бренд облека streetwear врвот tee кошула femme

Достапно за нарачка
DEN 237.60
DEN 216.00
Достапност:


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА/Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Избор на клиент