ју донг џин Античките животни Зденек Burian Palaeoloxodon Животинско Класичната маслото Цртање уметност Спреј 27093707
Новак - 46 %

ју донг џин Античките животни Зденек Burian Palaeoloxodon Животинско Класичната маслото Цртање уметност Спреј 27093707

Достапно за нарачка
DEN 768.00
DEN 415.00
Достапност:

КУПУВАЧОТ ГЛАСИ : Пакување со ролери,сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.Не врамено.

За производот

Големина (Инчен):
8x10, 12x16, 16x21, 20x26, 24x31
Бренд Име:
ју донг џин
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
27093707

Избор на клиент