CT12C 17201-70010 17201 70010 Турбина Турбо Турбополнач За ТОЈОТА SOARA СУПРА Твин Турбо 2JZ 2JZ-GTE 2JZGTE VVTi Вода за ладење
Новак - 10 %

CT12C 17201-70010 17201 70010 Турбина Турбо Турбополнач За ТОЈОТА SOARA СУПРА Твин Турбо 2JZ 2JZ-GTE 2JZGTE VVTi Вода за ладење

Достапно за нарачка
DEN 11975.52
DEN 10778.00
Достапност:

Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра. Клиентите Задоволителна
1. : 1720170010
Погодни За :
Возило : За ТОЈОТА SOARA СУПРА Твин Турбо 2 JZ-GTE Моторот : 2 JZ-GTE 2 JZGTE VVTi 2 JZ Дизел
====================================================================== ====================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
CT12C 17201-70010 За ТОЈОТА SOARA СУПРА Твин Турбо 2JZ-GTE
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
1995-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
25inch
Автомобил Производител:
Тојота
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
29inch
Објектот Тежина:
7kg
Турбо Модел :
CT12C CT12 Турбополнач Turbo
Дел Бр.:
17201-70010 17201 70010
ОЕМ Бр.:
1720170010
Апликацијата возило:
За ТОЈОТА SOARA СУПРА Твин Турбо 2JZ-GTE
Примена на моторот:
2JZ-GTE 2JZGTE 2JZ GTE VVTi
Ладење:
Вода за ладење+масло за подмачкување Turbo
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент