Hermicci Жените Velour Pleated Здолништа Со Висока Waisted Дами Црна Должина Bling Сјајот Разгореа Макси Здолниште Saia Preta 2017
Новак - 10 %

Hermicci Жените Velour Pleated Здолништа Со Висока Waisted Дами Црна Должина Bling Сјајот Разгореа Макси Здолниште Saia Preta

Достапно за нарачка
DEN 614.40
DEN 553.00
Достапност:


[xlmodel]-[size]-[9999]
Мерење Во Инчи Големина Половината Должина Слободни 24.4 - 37.8 27.2
Мерење Во CM Големина Половината Должина Слободни 62-96 69
Нашите нови ажурирани velour pleated здолниште, многу добар квалитет , добивме многу добар фидбек од ова здолниште , ве молиме да се купи со доверба . подолу се нашите вистински купувачи повратните информации.
2017 ажурирани половината како слик подолу
ние ќе брод на нови ажурирани здолниште со половината како слик подолу
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[38361]
Здраво, драги купувачот, ви благодарам многу за вашето внимание до нашата продавница. пред да ја купите, ве молиме да ги минута го прочитате следново :
1. Ние сме фабрика директно продавање на облека, не midddle дел , што значи вие ќе добиете модел тука, со добра цена и, исто така, квалитетот е guranteed.
2. Обичај се направи објектот се добредојдени .
3. Било која цел еднаш за време на одредено количество, ние ќе ви ги понудиме побрз shippment како DHL, EMS , бидете сигурни дека ќе го добиете парцела побрзо.
4. Пред место со цел, ве молиме прочитајте ја големината на табелата ние се нудат внимателно , за рачно мерење, pls љубезно дозволете грешка 1-3cm , и, исто така, обично Кинески е помала од НАС/ЕУ големина, но ова е исто така, во зависност од модели, ако не сте сигурни за тоа, ве молиме consut продавачот прво.
5. На пик на ставка опис се вистински слик преземат, но поради различни компјутерски moniters, може да биде одредена боја разлика.
[xlmodel]-[custom]-[38199]

За производот

Големина:
One Size
Бренд Име:
Hermicci
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жените

Избор на клиент