Моден Бисер Накит Кристал Циркон Цвет Брошеви за Жените Пет ѕвездички Иглички Сребро Позлатен Свадба Партија Прибор за Облека
Новак - 50 %

Моден Бисер Накит Кристал Циркон Цвет Брошеви за Жените Пет ѕвездички Иглички Сребро Позлатен Свадба Партија Прибор за Облека

Достапно за нарачка
DEN 905.28
DEN 453.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
Роби
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Ѕвезда
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
Q007
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Текстурата на материјалот:
Легура
Стил:
Корејската
Тип:
Дами
моделирање:
Ѕвезда
Процес На Преработка:
Микро insert
Пакување:
Независно од пакување
Обработка на прилагодување:
Yes
Мозаик материјал:
Легура Инкрустирани Вештачки Дијамант
Големина:
4.8 cm*5cm
Тежина:
14.2 g

Избор на клиент