5pcs TS3L4892RHHR TS3L4892 TK4892 QFN-36

5pcs TS3L4892RHHR TS3L4892 TK4892 QFN-36

Достапно за нарачка
DEN 648.00
Достапност:


TS3 L4892 RHHR TS3 L4892 TK4892 QFN-36

За производот

Пакет:
SMD
Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
TS3L4892RHHR
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Избор на клиент