Нови Пристигнување Жените Qingdao Фабрика Топла Продажба Модни Мал Цвет Кука Обетки
Новак - 10 %

Нови Пристигнување Жените Qingdao Фабрика Топла Продажба Модни Мал Цвет Кука Обетки

Достапно за нарачка
DEN 111.84
DEN 101.00
Достапност:

Ние имаме сопствено производство фабриката, ние може да се строго контрола на квалитетот на производот и трошоците.
Во процесот на производство :
1.Пред цел : ние ќе испрати нов дизајн за вас.
Како да се цел?
1.Ако цел потврди, ние може да заврши со цел на време. за нас, како X001, кажете ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите вашиот примерок за нас.Цена мандат : ФОБ Qingdao.
Секоја $10 Бесплатен Превозот Мода Мал Цвет Кука Обетки се проверува внимателно, можете да го носат смирувачко.
Постојат 5 причини за да го изберете со нас на :
1.
Обетки :
Ѓердан :
Нараквица,Прстени :
$10 Бесплатен Превозот Мода Мал Цвет Кука Обетки
Материјал :
1. Ако ние се дојде на ред од вас, 10 дена пред да се заврши оваа цел, ние ќе ја пратите пратката примерок за вас. Нашата компанија има голем број на самото место инвентар, ако вашата цел количество во нашата инвентар количина, ние можеме да брод веднаш по уплатата.Тука е најголемата производство на база на северна Кина.
Испорака&Плаќање :
1.
Ако вашата цел е повеќе од 500pcs ние треба да се организираме да ги направите.Испраќање на потврди примерок за вас, да зборува за време на испорака. Ако нашите инвентар не можат да ги задоволат вашите цел количина, можете да го нарачате до нас :
Пред да ја добиете вашата нарачка, ние ќе најдете додатоци одговара за вас.Ние треба 20~30 дена за да се заврши продукции.
Се соберат на нашиот веб-сајт! Нашата продавница ќе имаат различни пазарот промоција во секој месец! Секоја недела ќе имате многу различни нови стилови! Мора да постои некој ќе ви се допадне!
$10 Бесплатен Превозот Мода Мал Цвет Кука Обетки
Производство : $10 Бесплатен Превозот Мода Мал Цвет Кука Обетки Meterial : Стакло,Кристал, Алуминиумски Место на потекло : Qingdao време на Испорака : 10~20days Пакување : Како што треба,но ќе треба да си ја дозволат на трошоците за специјални пакување. Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.Зборуваме за цена и рок на плаќање. Или можете да ни кажете како да го промените тоа.На позлата и materical може да се направи со олово и никел и кадмиум слободни.Цел ќе биде завршен во времето, и испрати како цел потребно.Во текот на цел : ние ќе ја испрати на процесот на нарачка до вас.Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума на инвентар,ако вашата цел количество во нашата инвентар количина,ние можеме да брод веднаш по вашата исплата,не треба да се чека. Ако ви треба некој, контактирајте со нас. Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас, тогаш испратете themto вас.Ве молиме да ја плати однапред депозит откако ќе поставите ред со нас.Испрати нашето производство БР.Испраќање на нарачката за нас. Ќе добие нов дизајн на својата и во иднина. Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,
за овие производство можеме да испратите нив во кратко време.Нашата компанија се наоѓа во Qingdao, во Кина.Плаќање : T/Т.
Услугата ние снабдување :
1.Ние сме биле во оваа линија за многу години,па ние може да го направи подобро од другите во иста цена.По редоследот : Ако производство имаат било каков проблем што може да се врати за нив и за нас.
Ако производната нема проблем, ние ќе заврши на нив на време.
Ве молиме контактирајте со мене, ако вашата цел е повеќе од $500 и сакате да се МЕША цел, ќе добијат попуст!!!!
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки, белегзија, hairpin, прстен и така натаму.Бакар, челик и други легури е во РЕД.Брод и воздухот се ОК.

За производот

Метална боја:
Обетки
Главниот Камен Боја:
Црвена, Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ed00361
Бренд Име:
uer
Име на производ:
$10 Бесплатен Превозот Мода Мал Цвет Кука Обетки
накит стил:
Обетки
Цел кол:
Да може да се Меша цел
боја:
Неколку боја
време на испорака:
во 7days
Животна средина:
Yes
потекло место:
Qingdao
ФОБ порт:
Qingdao
ОЕМ:
За голема цел
Начин на плаќање:
Т/Т

Избор на клиент