AZORA Фенси Marquise Бело Злато Розова Боја Сечење Кубни Циркони Капка Обетки TE0049
Новак - 15 %

AZORA Фенси Marquise Бело Злато Розова Боја Сечење Кубни Циркони Капка Обетки TE0049

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 326.00
Достапност:


100% Сосема Нов
Стил : Мода Обетки
Материјал : Животната средина цинк легура, Бело Злато во Боја, со врвен квалитет CZ камења
Големина : ве молиме проверете слика(инчи)
Облечен Повод : Партија / Shopping / Секојдневно Носење
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Млади и Зрелост и женски
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина
Новодојдени Бело Злато Боја Кубни Циркони камења Капка Обетки

За производот

Бренд Име:
azora
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TE0049
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Mainstone:
Stellux Австриската Кристали и врвен квалитет marquise сечење CZ
Тежина:
5.35g
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на клиент