HUHAO 5PC/многу Плотер Машина 30/45/60 Степен Graphtec Занает Robo Волфрам ножеви за Сечење Плотер Нож Винил Машина со лого
Новак - 17 %

HUHAO 5PC/многу Плотер Машина 30/45/60 Степен Graphtec Занает Robo Волфрам ножеви за Сечење Плотер Нож Винил Машина со лого

Достапно за нарачка
DEN 1084.80
DEN 900.00
Достапност:

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сте руската Клиент , pls оставете ни го вашето име и презиме со 3 зборовите, или можете да не добиете на стоки успешно. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
П : Како можам да се избегнат дополнителни сопствени такса?
О : Проверете со локалните DHL/ТНТ/ПРОЗОРЦИ, кои колку фактура вредност е слободен обичај такса. Времето за испорака е за 15-60 дена (со Следење на Информации )
Ако не се добие стоки по стоки утврдени 40days , pls контактирајте со нас , ние ќе провери парцела за вас . Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, времето за Испорака е околу 20од 60 дена (Без следење на информации )
Ако не се добие стоки , pls жалат по стоки испратени надвор 60days , и ние ќе се врати на пари за вас, директно
б.

За производот

Сечење на работ должина:
Степен 30 X 5pc, Степен 45 X 5pc, Степен 60 X 5pc
Вкупна Должина:
32-милиметри
Дијаметар:
2.5 mm
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
HUHAO
Број На Модел На:
Со лого
Обложување:
Никој
Тип:
плотер сечилото

Избор на клиент