Backless 2017 плажа лето се облекуваат жените sundress Лак секојдневен Chiffon секси фустан Тенок одговара bodycon бел краток фустан vestidos
Новак - 39 %

Backless 2017 плажа лето се облекуваат жените sundress Лак секојдневен Chiffon секси фустан Тенок одговара bodycon бел краток

Достапно за нарачка
DEN 732.48
DEN 447.00
Достапност:


Големина S M L XL 2 XL Европа 36 / сад 6/Русија 42 / Бразил Стр Европа 38 / сад 8/Русија 44 / Бразил М Европа 40 / сад 10/Русија 46 / Бразил G Европа 42 / сад 12/Русија 48 / Бразил GG Европа 44 / сад 14/Русија 50 / Бразил XG Биста (cm) 84 89 94 99 104 Должина (cm) 85.5 87 90 88.5 91.5 Половината (cm) 69 74 79 84 89 Хип (cm) 89 94 99 104 109 "Големина mearsured од страна на самите себе , понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
плажа облечи
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Бренд Име:
Aelorxin
Сезоната:
Лето
Декорација:
Лак
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Chiffon
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Плажа
Деколте:
Strapless
Година / сезоната:
Во летото 2017
боја:
Бела, розова, жолта, портокалова, црвена, светло сина, црна
Големина:
S,M,L,XL,XXL

Избор на клиент