Мотоцикл Палка MX Задна Нога Кочница Рачката на Педалата За SUZUKI RMZ250 07-15 RMZ450 05-07 Нечистотија Велосипед Мотокрос Off Road
Новак - 14 %

Мотоцикл Палка MX Задна Нога Кочница Рачката на Педалата За SUZUKI RMZ250 07-15 RMZ450 05-07 Нечистотија Велосипед Мотокрос Off

Достапно за нарачка
DEN 2208.00
DEN 1899.00
Достапност:


Палка Фалсификувани Сопирачките На Возилото
100% Сосема Нов .
Алуминиум сопирачките на возилото користи исклучително тешки фалсификувани алуминиум рака со CNC машински пети совет да се направи оваа сопирачките на возилото една од најсилните можете да ги купите за вашиот мотор. На ЦПУ машински совет е пролет-натоварени и се ротира за да го спречува оштетување од хаварии и влијанија. На CNC совет, исто така, има нерѓосувачки челик cleats за максимална влечење. Оваа Сопирачките на возилото, исто така, вклучува прилагодлива должина кочница saver (скрин сејвер) кабел и монтажа заградата да помогне да се спречи штета од четка, карпи и др.
Акции замена мотоцикл сопирачките на возилото; конструиран за да ги задоволат барањата на мотокрос и off-road трки.
На возилото рака и совет се направени од ЦПУ машински палка 7075-T6 алуминиум.
Совет исто така функции од не ' рѓосувачки челик cleats .
Прилагодлива должина кочница saver (скрин сејвер) кабел и монтажа заградата исто така вклучени.
Ќе се продаваат со ласерски лого.
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Одговара За SUZUKI :
RMZ250 07-15
RMZ450 05-07
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект sames слики. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
412-16
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.22kg
Материјал Тип:
Алуминиум

Избор на клиент