2017 NPK КОЛЕКЦИЈА 22 Инчен Кукла Силикони Раѓа рачно изработени Реални Бебе Девојки BoysDolls Винил Bebe Раѓа Бебиња Играчки Boencas
Новак - 20 %

2017 NPK КОЛЕКЦИЈА 22 Инчен Кукла Силикони Раѓа рачно изработени Реални Бебе Девојки BoysDolls Винил Bebe Раѓа Бебиња Играчки

Достапно за нарачка
DEN 5279.52
DEN 4224.00
Достапност:


NPK КОЛЕКЦИЈА 22 Инчен Кукла Силикони Раѓа рачно изработени Реални Бебе Девојки Boys Dolls Винил Bebe Раѓа Бебиња Играчки Boencas
Кукла Големина : 22inch/за 55cm Материјал : 3/4 силикони Екстремитети +Крпа тело Структура : 3/4 Силикони рацете и нозете,PP памук исполнет крпа тело.Многу мек, Тоа е удобно за деца. Кукла екстремитети може да биде активен, можете да седат или лага; не стои, не може да се зборува; платно тело кукла може да не влегува вода Очи : Затворени очи Коса : увезени mohair, вкоренети коса, мека и мазна, многу силна, може да се мијат и чешел Скроена облека : покажаа како нашите фотографии Пакет вклучуваат : 1pcs кукла со облека 1pcs магнетни pacifier 1pcs шише

За производот

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Цртан филм,Мини,Образовни,DIY Играчка,Модел,Полнети & Кадифен
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Материјал:
Винил
Батеријата:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Професии:
балерина
Предупредување:
no
Тип:
Моден Кукла,Полнети Кукли,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Тема:
Професии
Mfg Серија Број:
Моден
Форма:
1/12
Број На Модел На:
NJ17041501
Димензии:
55cm

Избор на клиент