50 групи/торба.Бесплатен превозот,сребро 3 Нивоа Торта Стојат Хардвер Торта овошје Плоча Стои Центар се Справи со Прачки овозможи мешавина боја
Новак - 5 %

50 групи/торба.Бесплатен превозот,сребро 3 Нивоа Торта Стојат Хардвер Торта овошје Плоча Стои Центар се Справи со Прачки овозможи

Достапно за нарачка
DEN 5275.20
DEN 5012.00
Достапност:

Не се ценат, ако може да се избере ЈЕНИ Канал кога ќе се направи исплата,ви благодарам многу! Ние сме специјализирани во обезбедување на сите видови на керамички додаток фитинзи, особено торта стојат рачки имаше добар углед и дома и во странство.Одличен квалитет се направи сте задоволни! Квалитетот Guarante : Ние ќе го избере најдобар квалитет и да ги проверите сите ставки пред стоката беше испрати. Нема(лош теми, проследен заврши, црни дамки, свиткани и скршени стои, лоши украси). Предности : 1 : ви Овозможи мешавина на различни предмети со различна боја ако е потребно, контактирајте со нас пред да се направи исплата, па можеме да го цитирам најдобра цена и дополнувања на цената. 2 : преземање на околу 5 работни дена може да ги испратите на вашиот ако со DHL или UPS-от, околу 6 работни дена може да ги испратите на вашиот ако од Fedex. Висок effiency производство и испорака. 3 : Доверливи деловни 4 : 24 часа онлајн услуга ме контактира во кое било време ако треба се меша дизајни.

За производот

Бренд Име:
moquerry
Торта Алатки Тип:
Стои
Материјал:
Метал
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
001
Тип:
Торта Алатки

Избор на клиент