2*15W Автомобил 9006 HB4 Led Светлата Светилки 2323 SMD 12V 750LM LED Светла за Магла Ден Работи Светлина светилки drl Возење Светлина
Новак - 20 %

2*15W Автомобил 9006 HB4 Led Светлата Светилки 2323 SMD 12V 750LM LED Светла за Магла Ден Работи Светлина светилки drl Возење

Достапно за нарачка
DEN 1248.00
DEN 998.00
Достапност:


внимание :
1.
Пакетот Вклучува :
2 x 9006 Кри LED Светло за Магла
1.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ce produit ne s'applique па les véhicules qui ont besoin де décoder.
Крстот Референца : 9006 HB4 9006 HP 9006 CB 9006 EB 9006 ST 9006 SU 9006 XV ?(За Референца Само)
Примена : за Магла/Возење на Светлина итн. Ние Не Го Поправи Или Да Го Замени Предмети Со An Expired Гаранција.Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Купувачот треба да се плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.à déterminer он тип де remplacement, де préférence avant ле début des phares du véhicule d'extinction permettra де garantir
et d'arracher des clés de voiture à moteur се прелива refroidir complètement.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.000 heures
Niveau imperméable : IP65
Исхраната : DC12 V-24 V
Courant : 1.
Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.2*15 W Автомобил 9006 HB4 Led Светлата Светилки 2323 SMD 12 V 750 LM LED Светла за Магла Ден Работи Светлина светилки drl Возење Светлина
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет
Plug and play
Неверојатно супер светла за осветлување
Нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%
Со долг животен век
Совршена како Сигнал, Пак, Кочница, Паркинг, Опашка, светилки drl светла за Магла, итн.000 часа
Прозрачна флукс : 1920 lumens
Домување Материјал : Алуминиум Легура
Поларитетот : Не-поларитетот дизајн,полесно да се инсталира.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ние нема да бидат одговорни за купувачот било какви штети и загуба над цел износ дека купувачот има вистински платената нас
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. phare ЛЕР пи FCC, CE, Ro HS Authentification.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Сите објектот може да се врати за размена на само. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Описи du produit Taille : ЈЗУ-ZES H7
информации де produit
Marque де produit : Green Click
LED чип Marque : ЈЗУ-ZES
Приклучок : H7
Couleur : Argent
Matériau du produit : Alliage d'aluminium + турција пот tissé
Puissance : 44 W,6500 K,8000 LM( 22w/4000 LM/6500k Chaque Ампулата)
Durée de vie : > 30. Ние не бродот за да PO.Ние обезбедуваме 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.

За производот

Емитуваат Боја:
Бела
Тип Socket:
9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Напон:
12V
Чип Собранието Тип:
SMD
Бренд Име:
Yadasatuna
Wattage:
15w hb4
Автомобил Марка:
Сите Автомобили
Led Чип Производител:
Epistar
Автомобил модел:
За Сите автомобили

Избор на клиент