DEFUS 4PCS Високи Перформанси Инјектор за Гориво За Ford Линколн Меркур 4.6 L Оем 0280155917 Проток Исти Млазницата Гориво
Новак - 18 %

DEFUS 4PCS Високи Перформанси Инјектор за Гориво За Ford Линколн Меркур 4.6 L Оем 0280155917 Проток Исти Млазницата Гориво

Достапно за нарачка
DEN 2880.00
DEN 2362.00
Достапност:


DEFUS 4 PCS Високи Перформанси Инјектор за Гориво За Ford Линколн Меркур 4.6 L Оем 0280155917 Проток Исти Млазницата Гориво

За производот

Материјал Тип:
Метал пластика
За Возило Брендови/Модел:
Ford
F350-Година:
2002,1992
Ford Модел:
F350
Објектот Должина:
Standard
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DEFUS
Автомобил Производител:
Бензински автомобил
Големина:
OEM Standard Size
квалитет:
високи перформанси
Пакување:
Стандард пакување
Тежина:
0.2kg
плаќање:
онлајн
Место на orinal:
Кина Guangdong(Копно)
Предност:
фабриката за директна продажба
Објектот:
гориво инјектор млазницата
ОЕМ:
0280155917

Избор на клиент