GT2056V 751243 турбо 14411EB300 14411-EB300 турбо кертриџ core колекции за Nissan Навара Pathfinde
Новак - 24 %

GT2056V 751243 турбо 14411EB300 14411-EB300 турбо кертриџ core колекции за Nissan Навара Pathfinde

Достапно за нарачка
DEN 5520.00
DEN 4195.00
Достапност:


Дел Број 751243-5002 S Претходната Верзија 751243-0002 OE Број 14411 EB300, 14411-EB300 Година 2005 - Опис кертриџ за Nissan Навара, Pathfinde CHRA Ново во акции Турбо Модел GT2056 V, GTA2056 LV Мотор QW25, QW25/YD25 DDTi Производител на мотори кертриџ за Nissan Зафатнина Од 2.5 L, 4 CYL, 2500 кзм KW 128/174 HP
За цел : 1.Обично сите модели се достапни и можат да бидат пратени во рок од 24 часа откако ќе ја потврдите вашата цел. 2. Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме контактирајте со нас. 3.Ќе напишам пониска цена на фактурата да ви помогне да avoide обичај должност.
Плаќање :
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) ,итн
Предмети ќе биде предаден по плаќање е потврдено.
Превозот :
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.ние ќе песна секој ден премногу. 1.DHL и ТНТ обично време на испорака се 3-5 дена. 2.EMS е 5-10 дена. 3.Кина Пост Воздух Mail : Обично,брод во Азија,Западот Евра.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра., Африка околу 15~30 работни дена.
Гаранција :
Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.
.
Клиентите На Задоволително Ниво 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 3.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации. 4.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. 5.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.
Вашето возило заслужува најдобра услуга!

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
Турбо DFO
Име На Модел:
GT2056V
Објектот Ширина:
10cm
Модел Година:
2005 година
Поставување на Возило:
внесувањето воздух
Материјал Тип:
к18
Објектот Висина:
12cm
Автомобил Производител:
Nissan
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Балансирана
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
1.6kg

Избор на клиент