50Pcs Сплит Прстен Keychain Копче Фоб за Полнач 4 Линк Синџир Копче-прстен Сребрен 55 Долго
Новак - 40 %

50Pcs Сплит Прстен Keychain Копче Фоб за Полнач 4 Линк Синџир Копче-прстен Сребрен 55 Долго

Достапно за нарачка
DEN 239.04
DEN 144.00
Достапност:


HW0000957
Спецификација :
Бренд нови
Боја : Сребрена
Бран ефект 2.5 cm сплит прстен
4 линк синџир со скок прстен на прекинете
Вкупна Должина : околу. 5.5 cm/ 2.17"
Копче-прстен Внатрешниот Дијаметар : прибл. 2.5 cm/ 0.98"
Тие доаѓаат опремени со 2.5 cm (1") сплит прстен и 4 линк синџири
Овие сребро клучните прстени се совршен за создавање на вашата сопствена клучни прстени или копчето fobs.
Скок прстен на крајот на синџирот може да се повлече, освен со клешти за безбедно да го прикачите на вашиот
клучни фоб
Пакет Се Вклучени :
50x Сплит Прстени
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот .
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Превозот преку ЕМС 5-15 workdays преку Хонгконг Пост Воздух Mail 15-50workdays.Другите 30-60 дена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Сплит Keychain
Бренд Име:
Shellhard
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Други
Материјал:
Високо Квалитетен материјал
Метали Тип:
Други
Функција:
Други
Обликотшема:
Други

Избор на клиент