Изјава Ѓердан,Меур Ѓердан, Лигавче Ѓердан, Монистра Ѓердан

Изјава Ѓердан,Меур Ѓердан, Лигавче Ѓердан, Монистра Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 191.52
Достапност:


Скапоцен камен тип : Тиркизна Ѓердан,Изјава Ѓердан,Меур Ѓердан, Лигавче Ѓердан, Монистра Ѓердан, Партија Ѓердан
Главната matertial : Смола
Материјал Тип : Смола
Тиркизна Боја : Црвена
Ѓердан Должина : 58cm(22.8 инчи)
Ѓердан Тежина : 160g
За Испорака :
Со цел да се подобри шопинг искуство, ние ги користиме за подобрување на пратката во повеќето земји. На испорача време е за околу 6-14 работни дена. Испорака таксата треба да се плати е само собрани како на веб страната.Ако треба да брод предмети преку посебни превозот, се чувствуваат слободни да контакт.
Во потрага по нешто друго?
Провери ова :
Имате било какви прашања? Контактирајте го сопственикот на продавницата
Ве молиме оставете го вашиот телефонски број или мобилен телефон на бројот за нас откако ќе нареди.
Тоа ќе бидат потребни во изразат лист .

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
kawela
Број На Модел На:
N103
Pendant Големина:
2
Функција:
Моден
Компатибилност:
Убавина

Избор на клиент