3PCS 20/25/30ММ Глуварче Вистински Семе Рака Разнесени Стакло Сијалица Сакаат Ѓердан,Направи Сакаат Глуварче Семе Ѓердан GGJ-GJN-033
Новак - 5 %

3PCS 20/25/30ММ Глуварче Вистински Семе Рака Разнесени Стакло Сијалица Сакаат Ѓердан,Направи Сакаат Глуварче Семе Ѓердан GGJ-GJN-033

Достапно за нарачка
DEN 237.12
DEN 225.00
Достапност:


3 PCS 20/25/30ММ Глуварче Вистински Семе Рака Разнесени Стакло Сијалица Сакаат Ѓердан,Направи Сакаат Глуварче Семе Ѓердан GGJ-GJN-033
- Материјал : Стакло Сијалица Топката, Ѓердан Синџир, Вистински Глуварче Семе
Големина на : 20/25/30ММ Стаклена Топка Со 68 CM Синџир
- Забелешки
Горенаведените предмети се продаваат со стакло сијалица топката+ѓердан синџир,Вистински Глуварче
Семе кутии внатре
3x Ѓердан

За производот

Метална боја:
Сребро, Бронза
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
20/25/30мм
Број На Модел На:
GGJ-GJN-033
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Функција:
Моден
Должина:
80CM

Избор на клиент