LUOTEEMI трговија на Големо ААА Кубни Циркони Божиќ Промоција Подарок Снегулка Pendant Dangle Обетки за Жените Свадба Благородна Накит
Новак - 40 %

LUOTEEMI трговија на Големо ААА Кубни Циркони Божиќ Промоција Подарок Снегулка Pendant Dangle Обетки за Жените Свадба Благородна

Достапно за нарачка
DEN 753.12
DEN 452.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
E-2013090902
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
17mm*28mm
Тежина:
5.4g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни

Избор на клиент