15mm х 8мм х 5mm Електричен Мотор Јаглерод Четки Моќ Алатка Делови 10 Парови
Новак - 5 %

15mm х 8мм х 5mm Електричен Мотор Јаглерод Четки Моќ Алатка Делови 10 Парови

Достапно за нарачка
DEN 404.16
DEN 384.00
Достапност:

Главната Боја на Тон Бакар, Црна Јаглерод Големина на Четката 15 x 8 x 5mm(L*W*T) Име на Производот Јаглерод Четка Нето Тежина 75g Пакет Содржина 10 Пар x Јаглерод Четка (не-ОЕМ) Материјал Јаглерод, Метал

За производот

DIY Материјали:
Дрво

Избор на клиент