X-Онлајн 041517 топла продажба човек Satchels торба мажите платно торба

X-Онлајн 041517 топла продажба човек Satchels торба мажите платно торба

Достапно за нарачка
DEN 600.00
Достапност:

X-Онлајн 041517 топла продажба човек Satchels торба мажите платно торба

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Големина:
35*28*12cm

Избор на клиент