12V 24V DC Лифт Max 30m Висок Притисок Мини Електрична Пумпа за Вода Автоматско Дијафрагмата Пумпа Автомобилот Јахти Користи FL-703 ФАКС FL-706
Новак - 42 %

12V 24V DC Лифт Max 30m Висок Притисок Мини Електрична Пумпа за Вода Автоматско Дијафрагмата Пумпа Автомобилот Јахти Користи

Достапно за нарачка
DEN 3552.00
DEN 2060.00
Достапност:


Пакет се вклучени: 1 парче пумпа Модел : FL-701 FL-704 Тежина : 1.7 кг Моќност : Електрична Пумпа Видови:Дијафрагмата ПУМПА Max Проток:2.9 GPM(11 L/Мин) Цевка Калибар :3/4"(20mm) Црево Barb Притисок max :50 PSI(3.5 Бар) Дијафрагмата Материјал :Santoprene Вентил Материјал :EPDM Напон :12 V 24 V DC Max Течни Temp: 140°F(60°C)Максимална Тело Материјал :polyamide66 Користи : пополнување, пумпа за вода, транспорт, автомобил перење pressurization, motorhome јахта вода за пиење

За производот

Напон:
12V, 24V
Бренд Име:
SURGEFLO
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Употреба:
Вода
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
FL-701 FL-704
Теорија:
Reciprocating Пумпа
Гориво:
Електричен
Примена:
Пополнување, пумпа за вода, транспорт, автомобил перење, pressurization, автомобил, јахта w
Тежина:
1.7KG

Избор на клиент