Рачно Изработени Abalone Школка-linlaid Накит Кутија за Складирање Lacquerware Лак Уметност со Заклучување 12 x 12 x 14cm Свадба Подарок

Рачно Изработени Abalone Школка-linlaid Накит Кутија за Складирање Lacquerware Лак Уметност со Заклучување 12 x 12 x 14cm Свадба

Достапно за нарачка
DEN 4704.00
Достапност:


Рачно изработени предмети не се perfact. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме изберете другите. Ви благодариме за вашиот разбере.

За производот

Големина:
M
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Европа
Обликот:
Плоштад
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
4
Материјал:
Дрво
Техника:
Лак
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
накит

Избор на клиент