роденден цртан филм хартија банер банер декоративни децата на Одмор Декоративни Елементи NA015

роденден цртан филм хартија банер банер декоративни децата на Одмор Декоративни Елементи NA015

Достапно за нарачка
DEN 114.72
Достапност:

Marterial : хартија главно Боја : Како на сликата Големина : 260cmx29cm Количина : 1pack=10pcs=1line производ слика :

За производот

Број На Модел На:
NA01500000
Повод:
Роденден,Забава,Децата Ден
is_customized:
Yes
Производ Класификација:
Банери
Материјал:
Хартија
боја:
Црвена

Избор на клиент